AutonTech Güneş Cam Filmi

Türkiye’de 65 ayrı noktada cam film üretim merkezleri bulunan Sonax Distiribütörleri arasında bulunan Auton A.Ş tarafından üretilen cam filmler evrensel standartlar baz alınarak üretilmektedir. Kullanıcı hatası dışında kalan tüm sorunlara karşı ömür boyu garanti imkânı sunulan cam filmini denemenizi tavsiye ediyoruz…

AutonTech Carbon Cam Filminin Özellikleri

Sonax bayileri için özel olarak Amerika’nın en kaliteli carbon cam üreticisine ürettirilmektedir.

Auton Tech, net görüş mesafesini korumanızı sağar. Asla bulanık bir yapı oluşturmaz.

Ömür boyu garantilidir. Renk solması, yapışkan kabarması, çizilme ve deformasyonlara karşı bu garanti geçerli olmaktadır.

Özel bir yapışkana sahip olan AutonTech Carbon cam filmi asla camın rezistanına ve verniğine zarar vermez.

AutonTech High Performance Cam Filminin Özellikleri

Amerikan standartları baz alınarak Amerikanın en kaliteli cam filmi üreticisine üretim yaptırılmaktadır.

AutonTech High Performance Cam filmi net görüş sağlar ve kesinlikle bulanık bir yapısı yoktur.

Renk solmasına, çizilmeye ve kabarmaya karşı ömür boyu garantilidir.

Özel yapışkana sahip olan AutonTech High Performance Cam Filmi asla camın rezistanına zarar vermez.

 AutonTech Cam Filmlerinin 7 Faydası

1- Isı Kaybını Azaltır

AutonTech cam filmleri aracınızın, iş yerinizin veya evinizin ısınma maliyetlerini azaltmanıza olanak tanımaktadır. Yazın klima sarfiyatını kışın ise yakıt giderlerini düşürmenize olana sağlayan AutonTech Cam Filmleri yılın 365 günü ısı kalkanı görevi görür.

2- Güneşin Zararlı Işınlarına Karşı Önlem Almanızı Sağlar

Kaliteli bir ham maddeye sahip olan AutonTech Cam Filmleri sizi ve eşyalarınızı güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korur.

3- Sürüş Konforunuzu Artırır

AutonTech cam filmleri ile gece veya gündüz karşıdan gelebilecek ışınlara karşı yansımaları ve parlamaları önleyebilirsiniz.

4- Yakıt Tasarrufu Sağlar

Amerikan standartlarına göre üretilen ve oldukça kaliteli bir hammaddeye sahip olan Auton Cam Filmleri ile aracınızın yakıt sarfiyatını ciddi oranda düşürebilirsiniz.

5- Can ve Mal Güvenliğini Artırır

AutonTech Cam Filmleri ile kaza anında camınızın parçacıklara ayrışması önlenir. Camın savrulmadan tek parça olarak kalabilmesi sadece AutonTech Cam Filmleri ile sağlanabilmektedir. Bu da özellikle can kayıplarının ciddi derecede önüne geçmektedir.

6- Yatırımınızın Değerini Artırır

Uygulanacak olan aracın, evin veya iş yerinin çok daha kaliteli bir görünüme kavuşması AutonTech Cam Filmi ile mümkündür. Özel Amerikan standartları baz alınarak üretilen bu önemli cam filmi ile yatırımlarınızın değerini artırmasına olanak sağlamış olursunuz.

7- Zaman Kaybettirmez

Auton cam filminin uygulanması Sonax personelleri tarafından sadece 2-3 saat sürmektedir. Bu durumda doğal olarak iş ve sosyal yaşantınızda herhangi bir aksaklık yaşamanızın da önüne geçecektir.

 

© Copyright 2021 Özgür Otomotiv San. Tic. A.Ş.