Boya Koruyucu Film - Tam Kaput

Sonax  Türkiye Distribütörü Auton A.Ş. tarafından geliştirilen konsepte göre Türkiye’de 60 noktada Cam Filmi Uygulama Merkezi bulunmaktadır.

AMERİKAN DURASHIELD FLEX BOYA KORUMA FİLMİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

DuraShield Flex Boya Koruma Filmi olağanüstü esneklikte, yüksek performanslı boya koruma filmidir.

Aracın girintili yüzeylerine benzersiz uyum sağlayarak uygulanır.

Araba sektörünün önde gelen dünya markaları ve üst segmentli karavan imalatçıları tarafından tercih edilmektedir.

Üstün dayanıklılığa sahip poliüretan film tabakası sayesinde, darbelere karşı hassas araç yüzeylerini, uygulandığı araç üzerinde çok  güçlü bir bariyer oluşturarak korur.

Kuş dışkısı, yol katranı, böcek kalıntıları, ağır kimyasal içerikli su birikintileri gibi zararlı çevresel etkenlere karşı mükemmel koruma sağlar.

AMERİKAN DURASHIELD FLEX BOYA KORUMA FİLMİNİN AVANTAJLARI

DuraShield Flex tamamen poliüretan üst yüzeyi sayesinde delinmeye karşı üstün dayanıklılık gösterir.

Yüksek kaliteli bir astar tabakaya sahiptir ve üst kısımda ilave bir katman bulunur. Bu katman DuraShield Flex’de  poliüreten filmlerde sıklıkla meydana gelen “portakal kabuğu”görünümünün oluşmasını engeller.

DuraShield Flex üstün optik niteliğine sahip olup araç yüzeyinde çıplak gözle görülmesi imkansızdır. Ürün   uygulandığında aracın boya yüzeyinde en ufak renk değişimine veya flu görüntüye yol açmaz.

DuraShield Flex benzersiz poliüretan yüzeyi, Otomativ Üreticilerinin standartlarına uygun parlaklık seviyesindedir.

DuraShield Flex hiçbir şekilde deforme olmadan veya filmin düzgün görünümü etkilenmeden rahatlıkla esneyebilir. Tamponun en zor alanlarına dahi kolayca uygulama avantajı sunar.

DuraShield Flex yapışkan yüzeyinin yerini gerektiğinde değişebilir. Bu sayede filmi ihtiyaç halinde kaldırılıp, yapışkan katmanı araç görünümünü zedelemeden tekrar uygulanabilir. Bu özellik esnasında, filmin altında kalan  birikintileri de temizleyerek giderebilme avantajı sağlar.

DuraShield Flex kendi kendini onarabilme özelliğine sahiptir. Film, üzerinde küçük izler oluşması durumunda güneşe maruz kaldıkça veya ısı tabancası kullanımı ile bu izler kendi kendini yenileyebilir ve aracınız satın aldığınız günkü haline dönebilir.

DuraShield Flex sararmaya, yüzeyde oluşabilecek baloncuklanma, yapışkanda oluşabilecek donmalara ve çatlamalara karşı 5 – yıl sınırlı garantilidir.

İşlem Süresi: Ortalama 2-3 saat sürmektedir.

AMERİKAN TITAN XT BOYA KORUMA FİLMİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Poliüretan kaplı ve tescilli çapraz ağ ileri teknolojisi ile üretilen TITAN XT, maksimum esnekliğe sahiptir ve delinmeye karşı boya koruma filmi pazarındaki en dayanıklı filmdir.

Titan XT, boyanmış araç yüzeyine çarpan sert cisimlere karşı aracınızı dört bir yandan tam anlamıyla korur.

Üç katmanlı toplam 200 mikron kalınlığındaki yapısı ve güçlü poliüretan yüzeyi ile aracınızı her türlü çevresel    koşulda rahatlıkla ve keyifle sürmenizi sağlar

TITAN XT BOYA KORUMA FİLMİNİN AVANTAJLARI

Titan XT Kendi Kendini Yenileyebilmektedir.

Titan XT boya koruma filminin kendi kendini yenileyebilme ve özelliği sayesinde küçük iz ve sıyrıklar kendi     kendilerini onarırlar.

Titan XT Optik Netliğe Sahiptir.

Titan XT yüksek optik netliğe sahip olup, çıplak gözle görülmesi imkansızdır. Ürün uygulandığında aracın     boya yüzeyinde en ufak bir renk değişimine flu görüntüye yol açmaz.

Titan XT’nin Yüzeyi Makine ile cilalanabilir.

TitanXT’nin poliüretan yüzeyi zahmetsizce temizlik yapılmasına ve polisaj makinesi kullanımına imkan tanır.    Bu sayede küçük sıyrıklarla kendi kendini onarırken daha derin ve inatçı çizikler kolayca cila alınabilir ve    aracınızın yüzeyi çizilmemiş ilk haline döndürebilir.

Titan XT Aracınızın Yepyeni Görünümünü Yıllarca Korur.

Titan üstün dayanıklılığa sahip poliüretan film tabakası sayesinde darbelere karşı hassas araç yüzeylerini,    uygulandığı alan üzerinde çok güçlü bir bariyer oluşturarak korur.

Kuş pisliği,   yol katranı, böcek kalıntıları, ağır kimyasal içerikli su birikintileri gibi zararlı çevresel atıklardan aracınızın    yüzeyinin hiçbir şekilde etkilenmesini sağlar.

Titan XT Zahmetsizce Uygulanır.

Titan XT girintili yüzeylere ve zor kurulum alanlarına az bir çabayla uygulanır ve bu yönüyle iş gücünü azaltır.    Ayrıca yüze hızlıca yapışarak daha kısa sürede uygulama yapmanızı sağlar

Titan XT Aracınızın Değerine Değer Katar.

Titan XT, uygulanan aracınız satın aldığınız günkü görünümünü uzun yıllar boyunca korur. Böylece yaptığınız yatırımın değerine artı değer katar.

 

© Copyright 2021 Özgür Otomotiv San. Tic. A.Ş.